OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXXIII Niedzielę Zwykłą
 
1. Wczoraj w Wilnie, u stóp Matki Bożej Ostrobramskiej grupa pielgrzymów z naszej parafii modliła się w intencjach Ojczyzny – Białorusi, za diecezję witebską oraz w potrzebach naszej wspólnoty parafialnej.
 
2. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.30 będzie spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii św.
 
3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas każdej Mszy św. będziemy dziękowali Bogu za łaski otrzymane w ciągu całego roku liturgicznego śpiewając „Te Deum” – „Ciebie Boga wysławiamy”. Kościół na całym świecie w łączności z papieżem Franciszkiem zakończy Rok Wiary. Zachęcamy do licznego udziału we Mszach św. dziękczynnych za otrzymane łaski. Ofiary zbierane na wszystkich Mszach św. będą przeznaczone na kształcenie kleryków diecezji witebskiej.
 
4. Na cały tydzień pracy i trudu niech błogosławi Wszechmogący Bóg.
 
 
Brasław, 17.11.2013 r.
ks. Antoni Zięba SDS